0(850) 622 3104

Yardım & Destek Ve Sık Sorulan Sorular Sayfası

Bizi tercih etmeniz için bir kaç neden … Sizin webte başarılı olmanızı istiyoruz çünkü … Müşterilerimizin yarısından fazlası sizin referanslarınız ile geliyor. Sitenizin başarısı, arama sonuçlarındaki pozisyonu, bize olumlu referanslarınız olarak geri dönüyor. Ziyaretçilerinizin Ne İstediğini İyi Biliyoruz Yüzlerce müşterilerimizin binlerce web sayfası ziyaretçisinin aradığı kelimeleri, hangi coğrafi konumdan web sitesini ziyaret ettiklerini dikkatlice izliyor, kaydediyor ve raporluyoruz. Bu bize benzer sektörde web sitesi yapacağımız müşterilerimizde yol gösteriyor. Biz burada Kalıcıyız Sizin ile uzun süreli bir iş ilişkisi içerisinde bulunmayı hedefliyoruz. 7 yıldır İstanbul'da birinci sınıf web siteleri yapıyoruz ve bir yere gitmeyi de düşünmüyoruz. Bizi tercih etmeniz için 10 teknik neden Görsel tasarımı göze hoş gelen bir web sitesi tasarımı Hızlı yüklenen optimize edilmiş bir site Google aramalarında ilk sayfalarda çıkabilen bir web sitesi Güçlü altyapı ASP.NET, C# ve MSSQL, T-SQL teknolojisi ile hazırlanan sayfalar İstediğiniz şekilde güncelleme yapabileceğiniz bir site yönetim paneli. İletişim formları ile kolay ulaşım ve ziyaretçilerinizin yazdıklarının arşivlenmesi Güçlü sunucu ve Türkiye lokasyonlu hosting yapısı Web sitenize sosyal medya desteği (Twitter ve Facebook entegrasyonu) Kolayca diğer dillerin eklenebildiği alt yapı hizmetleri ve daha fazlasını sizlere sunmaktayız.
Stajyer Başvurularınızı mail yoluyla tarafımıza ilettikten sonra sitemiz üzerindeki iletişim formundan başvuru yaptığınızı belirtmeniz yeterlidir. Telefon ile aramanıza gerek yoktur.
Ana menümüzdeki iletişim sekmesine tıklayarak iletişim sayfasındaki formu doldurarak veya irtibat telefonlarımıza çağrı bırakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
"Yazılım Bir Sanattır; Bu Sanatı İcra Edenlere Soru Sorma Fırsatını Kaçırmayın."