0(850) 622 3104

Web Tasarım Hizmeti | Hizmetlerimiz

25.8.2015 16:03:00


Web Tasarım Yaylaoğlu Yazılım Ve Bilişim Hizmetleri Olarak Firmanızı Global Pazar olan dijital ortama aktararak marka bilinirliğinin artmasına yardımcı oluyoruz.Global internet dünyasına katılmak için geliştirilen her projede web tasarımı (Arayüz Tasarımı) önemli bir süreçtir. Çünkü web tasarımı yani arayüz tasarımını değerlendirirken "Ürünlerinizi Çay Bardakları Web Sitenizin Ara yüzünü de Altından Bir Tepsi" şeklinde nitelemelisiniz.. İşte bu konuda web tasarım arayüz tasarımıyla ilgilenen uzman kadromuz size yardımcı olmayı beklemektedir.

Web Tasarım Kadromuzun Vizyonu

Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz. Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz. Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalama fırsatına erişiyor bizimle çalışan müşterilerimiz. Firmalar web siteleri üzerinden online satış yaparak cirolarını artırabilirler. İnternette çok geniş bir müşteri kitlesine satış yapma şansını yakalarsınız. Şans Medya olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım önde tutmanın gururunu yaşıyoruz.
 

Ek Hizmetler {Search Engine Optimization S.E.O}

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların ,tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin Arama Motoru Optimizasyon ayarlarını yapıyoruz. Müşterilerimize Arama Motoru Optimizasyonu hakkında bilgiler veriyoruz bu konuda. Müşterilerimizde bu konuda edindikleri bilgiler sayesinde arama motorlarında yükselmeleri böylece kolaylaşıyor.
 


 

Türkçe Yönetim Paneli

Tüm Bu Hizmetleri Verirken Müşterilerimizin Web Sitelerini – Web Tasarımlarını Kolayca Yönetebilmeleri {ürün girişi yapabilecekleri, referanslarını ekleyebilecekleri, sınırsız kategori , kendi haklarında yazılar makaleler ekleyebilecekleri slider ekleyip yönetebilecekleri, Seo Ayarlarını Kolayca Yapabilecekleri, iletişim vb.} kısacana web sitelerini tamamen yönetebilecekleri Türkçe yönetim panelleri hizmetini de vermekteyiz. Bu Hizmet sayesinde müşterilerimiz mail yollar gibi kolayca web sitelerini arama motoruna optimize kolayca edebilecek web sitesini tamamen yönetebiliyor olacaktır.
 Dinamik Web Sitesi

Dinamik web sayfaları, tamamen müşterinin yönetebildiği sayfalardır. İçeriğini, resimlerini istediği şekilde değiştirebilir, silebilir. Sitede güncel olarak bilgi akışı olacaksa bu web sitesi modeli çok daha uygundur.(Örneğin; haber sitesi, portal sitesi, blog sitesi gibi.) Dinamik web sitelerinde herhangi bir webmaster’a ihtiyaç yoktur. Buradaki bilgileri ve düzenlemeyi kendiniz yaparsınız. Ancak yine Yaylaoglu Yazılım sözleşmesinde güvenlik ve güncelleme maddesi bu sitelerde de geçerlidir. Çünkü sitenizin yedeği düzenli olarak alınır ve herhangi bir saldırıya karşı güvenlik önlemleri yapılır.
 

Yazar: Admin