0(850) 622 3104

Web Programlama | Hizmetlerimiz

25.8.2015 16:02:00

Web Programlama

Web dünyasındaki tüm teknolojileri sizin için takip eder ve bu bilgileri kullanarak işlerinizi internete taşır. Kolay Kullanım Admin Panneleri yaparak üçüncü kişilere ihtiyaç duymadan haberlerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve bilgilerinizi günceleyebilirsiniz. Türkiye' de kurumsal web sitelerini incelediğimizde web sitelerinin bir çoğunun statik (sabit) olarak hazırlandığını görmekteyiz. Ancak bir çok şirket kendi web sitesini admin paneli üzerinden yönetmek istemektedir. Biz web sitelerini dinamik olarak hazırlıyor ve web sitesinin tamamını site sahibi tarafından güncellenebilir olarak tasarlıyoruz. Bu sayede firma sitesi üzerinden duyurularını paylaşabilmenin yanında sitesini aktif ve güncel tutabilmektedir. Kullanmış oldugumuz diller “Asp.Net”, veritabanı olarak “Sql veritabanı” kullanmaktadır. Web siteniz içeriği ne kadar geniş olursa olsun hızlı çalışmakta ve Sql veri tabanına sahip olan diğer yazılımlarla entegre çalışabilmektedir.


Siz Değerli Site Misfarilerimize Pratik Bilgiler

WWW Nedir? ‘World Wide Web’ internet ortamında bilgi sunumu, aktarımı ve paylaşımını sağlayan servistir. Türkçe karşılığı ise ‘dünya çapında ağ servisi’ olarak ifade edilebilir.
HTML Nedir? Açılımı Hypertext Markup Language web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir.
CSS Nedir? Açılımı Cascading Style Sheets HTML'e ek olarak metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir Web teknolojisidir.
C# Nedir?C# Programlama Dili (si şarp şeklinde telaffuz edilir), Microsoft'un geliştirmiş olduğu yeni nesil programlama dilidir. Yine Microsoft tarafından geliştirilmiş .NET Teknolojisi için geliştirilmiş dillerden biridir.
MSSQL Nedir?Microsoft SQL Server en çok kullanılan veritabanı sunucu yazılımıdır. Veritabanı, düzenli veriler topluluğudur. Geniş anlamıyla birbirleri ile ilişkili verilerin tekrarına yer vermeden çok amaçlı olarak depolanmasına olanak sağlayan yapıya Veritabanı denir
Asp.Net Nedir? ASP.NET, Microsoft tarafından geliştirilmiş bir web uygulama gelişimi teknolojisidir. Özdevinimli (dinamik) web sayfaları, web uygulamaları ve XML tabanlı web hizmetleri geliştirilmesine olanak sağlar. Aynı işletme tarafından geliştirilen .Net çatısı'nın (framework) parçası, ve artık işletmece desteklenmeyen ASP teknolojisinin devamını teşkil etmiştir.

Yazar: Admin