0(850) 622 3104

Kurumsal Hazır Site KRM 3.3 | Hizmetlerimiz

25.8.2015 16:07:00

Kurumsal Hazır Site Paketi KRM 3.3'Le TanışınKurulumu Ve Kolay Hazır Web Yazılımlarının Faydaları

Kısa zamanda yayınlanabilir olması "Anında Kurulum". Sistemin denenmiş olması sayesinde hata payının ortadan kaldırılmış olması. Eklenti sistemiyle çalıştığı için geliştirilebilir olması. Sınırsız Dil Seçeneği Sınırsız Ürün Ve Kategori Ekleme Düzenleme Seçeneği Arama Motorlarına Karşı Güçlendirilmiş Olması (search engine optimization ("S.E.O")) En önemliside fiyatlarının her bütçeye uygun olması.

Neden Kurulumu Ve Kullanımı Kolay Hazır Web Yazılımları?

Global bir çok pazarda hızla artan baş döndürücü rekabet ortamında sıfırdan yazılım yazmanın ve yazdırmanın oluşturduğu maaliyet ve zaman kaybı başta olmak üzere bir çok olumsuz faktörlerin bulunduğu sebeplerden dolayı AR-Ge ekibimizin bu konu üzerinde yapmış olduğu gözlemlerden ve oluşturulan yeni proje kapsamında bu sorunları çözmek ve piyasadaki güvenilir olmayan webmaster ve web yazılım şirketlerine yönelmenin azaltılması ve web ortamında güven verici bir marka&portföy edinmek isteyen YAYLAOĞLU YAZILIM VE BİLİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş bu sorunlara çözüm oluşturmak adına bu sektöre adım atmıştır.

Peki Bu Hizmetleri Neden Yaylaoğlu Yazılım dan Almalıyım?

Müşteri Haklarını Okumak İçin Tıklayın Her Ürün Ve Hizmetimizi Satın Almadan Önce o ürünle ilgili sağladığımız ücretli ve ücretsiz hizmetleri gerekli sekmeye tıklayarak ("giderek") ve haklarınızı okumayı unutmayın. Yaylaoğlu Web Yazılım Bilişim Hizmetleri Satışını Yaptığı Her Ürünün Arkasındadır. Yaylaoğlu Web Yazılım Ve Bilişim Hizmetleri hizmet sağladığı firmalara ürün satış şartnamesindeki şartlar kadar ücretsiz destek sağlar. Ek Hizmetler Ücretlidir.

Yazar: Admin